Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku w budynku naszej szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020.   Wszystkich uczniów przywitała nowa pani dyrektor Monika Słowak-Brzezińska życząc owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

   Po zakończeniu części oficjalnej wszystkie dzieci zostały zaproszone do klas na spotkania z wychowawcami.

       Podczas inauguracji nowego roku szkolnego podziękowano panu Sławomirowi Jamie, który przez ostatnie dwanaście lat pełnił  funkcję Dyrektora Szkoły. Serdeczne podziękowania za kreatywność, zapał i odpowiedzialność w kierowaniu placówką. Dziękujemy również za wspieranie wszelkich inicjatyw nauczycieli i uczniów na różnych płaszczyznach.
Niech kolejne lata pracy zawodowej będą czasem realizacji planów i sukcesów.

    Za wieloletnią pracę Panu Sławomirowi Jamie podziękowała także Pani Aneta Nasternak, wiceprezydent Starachowic.