www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
wiosna54.jpg
 

Głosoów: 0
vinci6.jpg
 

Głosoów: 0
29.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
Realizacja projekty My dla Ziemi PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
piątek, 18 listopad 2016

W tym roku szkolnym  uczniowie naszej szkoły realizują zadania z projektu „My dla Ziemi”. Projekt został napisany przez p. Małgorzatę Podsiadło dla klas 0-III i p. Marię Dróżdż dla klas IV-VI. Przewiduje do zrealizowania wiele  różnorodnych zadań zaplanowanych na poszczególne miesiące, które mają za zadanie kształtowanie postaw proekologicznych uczniów.
 W miesiącu wrześniu uczniowie  klas młodszych uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania Świata 2016”. Rozpoczęliśmy też całoroczną zbiórkę  surowców wtórnych (makulatury i  plastikowych korków), zainicjowaliśmy akcję ukwiecania naszej szkoły.

  W październiku zrealizowaliśmy kolejne zadania. W klasach 0-III były to: przesadzanie i sadzenie roślin doniczkowych i ich pielęgnacja, „Jesień w przyrodzie” - piękno i uroki krajobrazu jesiennego – szkolna wystawa prac malarskich, zorganizowanie zajęć praktycznych utrwalających sposoby segregowania odpadów do pojemników o określonych kolorach, zorganizowanie wycieczek klasowych do lasu w celu zebrania różnych okazów przyrody - klasowy konkursów na najładniej wykonany jesienny kącik przyrody.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zmieniony ( niedziela, 20 listopad 2016 )
 
« wstecz   dalej »