www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
checiny16.jpg
 

Głosoów: 0
p7.jpg
 

Głosoów: 0
5.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
Zdrowo na sportowo PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
piątek, 09 grudzień 2016

W naszej szkole realizowany jest projekt pod hasłem „Zdrowo na sportowo”. Biorą w nim udział uczniowie z klas 0 – VI. Koordynatorami tego przedsięwzięcia są p. Kamila Kępa i p. Dominik Zieja (kl.0 – III) oraz p. Iwona Lipińska i p. Monika Gwóźdź (kl. IV – VI). Jednym z zadań naszego projektu dla klas 0 – III był konkurs plastyczny pt. Odżywiam się zdrowo”. Prace wykonane przez naszych uczniów zachwycały nie tylko pomysłowością ale i  znajomością zasad zdrowego żywienia.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 
« wstecz   dalej »