www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
6.jpg
 

Głosoów: 0
img_0744.jpg
 

Głosoów: 0
rajd3.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
My dla Ziemi PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
wtorek, 21 luty 2017

W kolejnych miesiącach klasy młodsze realizują zadania z projektu ekologicznego „My dla Ziemi”.

Do nauki segregowania śmieci włączyły się klasa 2 „d” z wychowawczynią p. Anną Kiciak i klasa 2 „a” z p. Kamilą Kępą. W listopadzie 2016r. zainicjowano akcję dokarmiania ptaków, która trwa przez cały okres zimowy. W grudniu uczniowie klas II-III wykonali torebki na prezenty i zakupy w ramach zadania „Na zakupy i prezenty tylko z torbą ekologiczną”; zorganizowano wystawkę  prac uczniów na korytarzu szkolnym. W styczniu i lutym 2017r. kontynuujemy akcję dokarmiania ptaków i zwierząt leśnych. Wykonujemy i eksponujemy na korytarzu gazetki i dekoracje informujące o konieczności pomagania zwierzętom w zimie.

 

  

 
« wstecz   dalej »