rajd3.jpg

My dla Ziemi PDF Drukuj E-mail
wtorek, 21 luty 2017

W kolejnych miesiącach klasy młodsze realizują zadania z projektu ekologicznego „My dla Ziemi”.

Do nauki segregowania śmieci włączyły się klasa 2 „d” z wychowawczynią p. Anną Kiciak i klasa 2 „a” z p. Kamilą Kępą. W listopadzie 2016r. zainicjowano akcję dokarmiania ptaków, która trwa przez cały okres zimowy. W grudniu uczniowie klas II-III wykonali torebki na prezenty i zakupy w ramach zadania „Na zakupy i prezenty tylko z torbą ekologiczną”; zorganizowano wystawkę  prac uczniów na korytarzu szkolnym. W styczniu i lutym 2017r. kontynuujemy akcję dokarmiania ptaków i zwierząt leśnych. Wykonujemy i eksponujemy na korytarzu gazetki i dekoracje informujące o konieczności pomagania zwierzętom w zimie.