www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
6.jpg
 

Głosoów: 0
wiosna3.jpg
 

Głosoów: 0
checiny21.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
Spotkanie z przedstawicielami Klubu Płetwonurków Kalmar i WOPR PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
piątek, 10 marzec 2017

Na specjalne zaproszenie p.Izabeli Opozdy 9 marca 2017r. klasa Vb uczestniczyła w spotkaniu z członkami Klubu Płetwonurków „Kalmar” ze Starachowic i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ( p. Patryk Bebelski oraz p. Kamil Fiutowski).

Tematem przewodnim spotkania były zagadnienia związane z  pracą płetwonurków oraz bezpieczeństwem  nad wodą. Goście opowiedzieli m.in. o podstawowym „wyposażeniu” płetwonurków (skafander mokry/suchy, pas balastowy, płetwy, butla nurkowa, automat z manometrem, maska, fajka, nóż nurkowy, kompas, lampa nurkowa). W dalszej części pokazu  p. Kamil  zapoznał dzieci z zasadami, których należy przestrzegać nad wodą, żeby uniknąć niebezpieczeństw. Uczniowie poznali również najczęstsze przyczyny utonięć( brawura, pływanie w miejscach zabronionych, skoki na „główkę”, lekkomyślna zabawa).

Dziękujemy gościom za  ciekawe  spotkanie  oraz p. Markowi Basiakowi za współpracę.

 

 
 
 
 

 

 
« wstecz   dalej »