www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
29.jpg
 

Głosoów: 0
p17.jpg
 

Głosoów: 0
20.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
Dykcyjne pułapki - walka o tytuł Mistrza Wymowy PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
środa, 22 marzec 2017

W ramach obchodów Tygodnia Kultury Języka Polskiego w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Mistrz Wymowy. Dnia 15.03.2017r. uczniowie z klas IV-VI rywalizowali o tytuł Szkolnego Demostenesa. Zmagania językowe obserwowała komisja w składzie : p. Izabela Opozda oraz p. Katarzyna Bobkiewicz.

Zadaniem uczniów było m.in. poprawne przeczytanie tekstu oraz dokonanie odautorskiej interpretacji wylosowanego wiersza. Liczne zadania konkursowe  zawierały „dykcyjne pułapki”, z którymi świetnie poradzili sobie nasi uczniowie.

Zaszczytny tytuł zdobyła uczennica z klasy VIb  Karolina Bidzińska.

 

 


 

 
« wstecz   dalej »