lodowisko7.jpg

wysypisko12.jpg

Jestem bezpieczny - spotkanie kl. Vb z przedstawicielem Straży Miejskiej PDF Drukuj E-mail
czwartek, 06 kwiecień 2017

30 marca 2017r. klasa Vb gościła p. Andrzeja Hedę -  przedstawiciela Straży Miejskiej. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały informacji dotyczących zadań i działań, jakie realizuje Straż Miejska w Starachowicach. Następnie zostały przypomniane zasady bezpiecznego zachowania się na drodze przez pieszych.

Podczas prelekcji został wyświetlony ciekawy film na temat wandalizmu (umyślnego niszczenie cudzego mienia, zwłaszcza publicznego).Uczniowie mogli również obejrzeć fragmenty nagrań z monitoringów, przedstawiające przykłady różnych dewastacji (niszczenie przystanków, malowanie bloków, wybijanie szyb itp.).

Na zakończenie spotkania na dzieci czekała niespodzianka – breloczki odblaskowe.