www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
img_0758.jpg
 

Głosoów: 0
lodowisko7.jpg
 

Głosoów: 0
wysypisko12.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
Jestem bezpieczny - spotkanie kl. Vb z przedstawicielem Straży Miejskiej PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
czwartek, 06 kwiecień 2017

30 marca 2017r. klasa Vb gościła p. Andrzeja Hedę -  przedstawiciela Straży Miejskiej. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały informacji dotyczących zadań i działań, jakie realizuje Straż Miejska w Starachowicach. Następnie zostały przypomniane zasady bezpiecznego zachowania się na drodze przez pieszych.

Podczas prelekcji został wyświetlony ciekawy film na temat wandalizmu (umyślnego niszczenie cudzego mienia, zwłaszcza publicznego).Uczniowie mogli również obejrzeć fragmenty nagrań z monitoringów, przedstawiające przykłady różnych dewastacji (niszczenie przystanków, malowanie bloków, wybijanie szyb itp.).

 

Na zakończenie spotkania na dzieci czekała niespodzianka – breloczki odblaskowe.

 

 
 
 

 

 
« wstecz   dalej »