www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
g4.jpg
 

Głosoów: 0
img_0746.jpg
 

Głosoów: 0
talent43.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
My dla Ziemi PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
piątek, 26 maj 2017

Projekt ekologiczny „My dla Ziemi „ zakończył kolorowy tydzień, który odbywał się pod hasłem- „Żyj kolorowo: ekologicznie, zdrowo, smacznie i na sportowo”.   W tym czasie , każdego dnia uczniowie  i wszyscy jej pracownicy ubierali się na wskazany w tym dniu kolor. W czasie DNIA NATURY ubieraliśmy się na zielono. Uczniowie klas I-III przygotowywali gazetki ekologiczne a nauczyciele pogadanki w klasach. DZIEŃ SŁOŃCA czyli kolor żółty przyniósł nam wybory najsympatyczniejszych uczniów z poszczególnych klas. Zostali nimi: Aleksandra Kolary i Gabriel Galas z klasy 1a, Hubert Adamski i Maja Szkoda z klasy 2b, Rusak Sebastian, Pola Sołtykiewicz i Ola Rymarczyk z klasy 2c, Ciosk Zuzanna i Zatorski Maciej z klasy 2d, Bartosz Grunt i Boczek Dominika z kl.3a, Karol Sikorski i Lena Tuźnik z 3b, Oliwia Grzelka i Mateusz Jabłczyński z 3c,  Julia Cetera i Dawid Kozieł z 3d. Kolor brązowy to DZIEŃ ZIEMI. Każda klasa wykonywała prace porządkujące teren wokół naszej szkoły. Zdrowe sałatki, kanapki , pasty  wiosenne przygotowywaliśmy z okazji DNIA ZDROWIA-kolor czerwony. Nasz tydzień zakończył kolor niebieski czyli DZIEŃ EKOLOGA. W tym dniu uczniowie uczestniczyli w nietypowych konkurencjach sportowych. Kolorowy tydzień dostarczył uczniom wielu wrażeń oraz wzbogacił wiedzę o wiele ważnych zagadnień związanych z ekologią.

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 
« wstecz   dalej »