www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
42.jpg
 

Głosoów: 0
vinci37.jpg
 

Głosoów: 0
checiny11.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
Wizyta klasy Vb w Straży Miejskiej PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
środa, 31 maj 2017

30.05.2017 r. klasa Vb wraz z wychowawczynią p. Izabelą Opozdą uczestniczyła w spotkaniu w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Radomskiej 45, które miało charakter edukacyjny i poznawczy.Uczniowie mieli również możliwość poszerzenia swojej wiedzy o zasadach bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej.

Pan Andrzej Heda zaprezentował  dzieciom rożne aspekty wykonywanej przez niego pracy. Jedną z atrakcji była możliwość zwiedzenia pomieszczeń straży łącznie z tym, gdzie funkcjonuje monitoring wizyjny naszego miasta.Najwięcej emocji wzbudziła cześć  pokazowa, która dotyczyła omówienia i zademonstrowania chwytów „obezwładniających” oraz „wyposażenia”  strażnika miejskiego (kajdanki, pałki obronne wielofunkcyjne, paralizatory elektryczne). Uczniowie  byli  zachwyceni , ponieważ duża część spotkania oparta była na praktycznym poznawaniu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 

Zmieniony ( niedziela, 04 czerwiec 2017 )
 
« wstecz   dalej »