www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
6.jpg
 

Głosoów: 0
wiosna22.jpg
 

Głosoów: 0
rajd15.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
XVI Starachowicki Konkurs Poezji Chrześcijańskiej '''Mój przyjaciel anioł'' PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
czwartek, 22 czerwiec 2017

19.06.2017r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Starachowicach nastąpiło podsumowanie XVI Konkursu Poezji Chrześcijańskiej "Mój przyjaciel anioł". Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem o. Leona Zdzisława Pokorskiego. Skierowany jest do młodych poetów, którzy są „zainteresowani tematyką aniołów i podejmują wyzwania poetyckie”.

Drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych (twórczość własna) zdobył uczeń z klasy 6c Wojciech Jop ( opiekun p. Izabela Opozda).Wyróżnienie trafiło w ręce Katarzyny Iwon z kl. 4c ( opiekun p. Małgorzata Niwicka).

Młodym poetom gratulujemy!

 

 

 

Zmieniony ( wtorek, 27 czerwiec 2017 )
 
« wstecz   dalej »