pc140067.jpg

Pierwszy dzwonek! PDF Drukuj E-mail
czwartek, 05 październik 2017

4 września punktualnie o godz. 8 00 zabrzmiał pierwszy dzwonek inaugurujący rok szkolny 2017/18 w Szkole Podstawowej nr 9. Uczniowie rozpoczynali go w swoich grupach wiekowych. Szczególnie ważny to dzień dla dzieci z grup przedszkolnych i klas pierwszych -pełnoprawnych uczniów,   czwartoklasistów - rozpoczynających naukę w  starszej grupie wiekowej oraz  uczniów klas VII, którzy zgodnie z  reformą oświaty  kontynuują naukę    w dotychczasowej placówce. Słowa powitania skierował do uczniów, ich rodziców i grona pedagogicznego dyrektor szkoły p. Sławomir Jama, a list od Rzecznika Praw Dziecka odczytała p. Justyna Bernaciak. Spotkania z wychowawcami stanowiły dopełnienie tego pierwszego dnia nowego roku szkolnego. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu swoich talentów.

Zmieniony ( czwartek, 05 październik 2017 )