www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
10.jpg
 

Głosoów: 0
pc140067.jpg
 

Głosoów: 0
41.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
Pierwszy dzwonek! PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
czwartek, 05 październik 2017

4 września punktualnie o godz. 8 00 zabrzmiał pierwszy dzwonek inaugurujący rok szkolny 2017/18 w Szkole Podstawowej nr 9. Uczniowie rozpoczynali go w swoich grupach wiekowych. Szczególnie ważny to dzień dla dzieci z grup przedszkolnych i klas pierwszych -pełnoprawnych uczniów,   czwartoklasistów - rozpoczynających naukę w  starszej grupie wiekowej oraz  uczniów klas VII, którzy zgodnie z  reformą oświaty  kontynuują naukę    w dotychczasowej placówce. Słowa powitania skierował do uczniów, ich rodziców i grona pedagogicznego dyrektor szkoły p. Sławomir Jama, a list od Rzecznika Praw Dziecka odczytała p. Justyna Bernaciak. Spotkania z wychowawcami stanowiły dopełnienie tego pierwszego dnia nowego roku szkolnego. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu swoich talentów.

Zmieniony ( czwartek, 05 październik 2017 )
 
« wstecz   dalej »