www.templatki.com
www.templatki.com

 

  
Menu główne
Start
Aktualności
Historia szkoły
Położenie szkoły
Innowacje pedagogiczne
Kadra nauczycielska
Galeria
Informacje dla rodziców
Szukaj
Archiwum
Pliki do pobrania
Galeria

Głosoów: 0
images.jpg
 

Głosoów: 0
d5.jpg
 

Głosoów: 0
vinci16.jpg
Imieniny
25 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
Odwiedziło nas

www.templatki.com
Książki, książki i & książki PDF Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
czwartek, 05 październik 2017

Biblioteka  Szkoły Podstawowej nr 9 otrzymała pakiet książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakładającego wspieranie szkół w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i popularyzowanie czytelnictwa dzieci oraz młodzieży.  W zamówionych pozycjach otrzymaliśmy nowości wydawnicze poszukiwane przez społeczność uczniowską. Zbiory biblioteczne zostały wzbogacone również o lektury - te znane, nowo wydane oraz nowe zgodne z realizowaną podstawę programową.  Pachnące nowością, przyciągające wzrok barwną szatą graficzną książki zaczynają stopniowo gościć u naszych czytelników. Życzymy miłej lektury!

 
« wstecz   dalej »